x
 Sukces sulechowskich tenisistów
Autor: Marzena Arendt-Wilczyńska
Drukuj
W dniach 13-15 marca 2015 r. w Toruniu odbył się międzynarodowy turniej tenisa ziemnego na wózkach z cyklu ITF Futures Wilson Cup, w którym udział brali sulechowscy zawodnicy z Integracyjnego Klubu Sportowego "IKS". Pan Paweł Miętrkiewicz zajął 3 miejsce w grze pojedynczej oraz podwójnej mężczyzn, a Pani Lucyna Miętrkiewicz wygrała turniej w obydwu kategoriach. Było to pierwsze zwycięstwo naszej wielokrotnej Mistrzyni Polski w turnieju o randze międzynarodowej. Pani Lucyna ma niemal pewne miejsce w reprezentacji Polski podczas przyszłorocznej paraolimpiady w Rio De Janeiro. Gratulacje zwycięzcom złożył Burmistrz Sulechowa, który spotkał się z tenisistami wracającymi z pucharami z toruńskiego turnieju.
 Wygrany debel
Dodano: 2014-03-27 11:58:36
Drukuj
W miniony weekend zakończył się międzynarodowy turniej tenisa na wózkach rangi ITF Futures w Karvinie (Czechy). Bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik sulechowskiego klubu Paweł Miętrkiewicz, wygrywając w grze podwójnej (second draw) w parze z Rolandem Nemethem (Węgry).
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 Kolejne sukcesy sulechowskich tenisistów
Drukuj
W dniach 7-10 listopada 2013 r. w Drzonkowie odbyły się HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM NA WÓZKACH. W turnieju uczestniczyli zawodnicy Integracyjnego Klubu Sportowego "IKS" z Sulechowa, którzy zdobyli łacznie 3 medale: p. Lucyna Miętrkiewicz została Halową Mistrzynią Polski, a p. Paweł Miętrkiewicz zdobył 2 brązowe medale w grze pojedynczej oraz podwójnej.
 SULECHOWSCY MISTRZOWIE POLSKI W TENISIE NA WÓZKACH
Dodano: 2013-10-01 09:49:12

Zawodniczka Integracyjnego Klubu Sportowego "IKS" p. Lucyna Miętrkiewicz została Mistrzynią Polski, zdobywając I miejsce w grze pojedynczej kobiet podczas XX INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W TENISIE NA WÓZKACH,  które  rozegrane zostały w dniach 22-25 sierpnia w Płocku.
Również zawodnik klubu, p. Paweł Miętrkiewicz, w trakcie tych samych mistrzostw stanął na podium, zdobywając III miejsce w grze pojedynczej mężczyzn. Małżonkowie swoje puchary przekazali Burmistrzowi Sulechowa.
Mistrzom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów.